HPC 3012TF-100M
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Producto No:
HPC 3012TF-100M
Paquete:
1212
Descripción:
10 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREWO
En stock : 3790
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 900mA
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1212
Ratings -
DC Resistance (DCR) 245mOhm
Inductance 10 µH