HPC 3012TF-1R0M
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Producto No:
HPC 3012TF-1R0M
Descripción:
1 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREWOU
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 2.5A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.2 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 42mOhms
Inductance 1 µH