HPC 3012TF-220M
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Producto No:
HPC 3012TF-220M
Descripción:
22 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREWO
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 600mA
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 700 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 206mOhm Max
Inductance 22 µH