HPC 5020NV-1R0M
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Producto No:
HPC 5020NV-1R0M
Paquete:
2020
Descripción:
1 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREWOU
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 3.6A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 4.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2020
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 20mOhm
Inductance 1 µH