HPC 5040NF-3R3M
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Producto No:
HPC 5040NF-3R3M
Descripción:
3.3 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREW
En stock : 2975
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 4.4A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.161" (4.10mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.195" L x 0.195" W (4.95mm x 4.95mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 24mOhm
Inductance 3.3 µH