HPC 6028NF-2R2M
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Producto No:
HPC 6028NF-2R2M
Paquete:
2424
Descripción:
2.2 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREW
En stock : 2950
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 5A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.110" (2.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 4.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2424
Ratings -
DC Resistance (DCR) 18mOhm
Inductance 2.2 µH