HPC 6045NC-100M
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Producto No:
HPC 6045NC-100M
Paquete:
2424
Descripción:
10 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREWO
En stock : 1970
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 4.2A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.6 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2424
Ratings -
DC Resistance (DCR) 52mOhm
Inductance 10 µH