HPC 6045NC-330M
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Producto No:
HPC 6045NC-330M
Descripción:
33 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREWO
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 2.5A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.8 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2424
Ratings -
DC Resistance (DCR) 100mOhm
Inductance 33 µH