HPC 6045NV-101M
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Producto No:
HPC 6045NV-101M
Paquete:
2424
Descripción:
100 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREW
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.33A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 920 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2424
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 456mOhm
Inductance 100 µH