HPC 6045NV-220M
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Producto No:
HPC 6045NV-220M
Descripción:
22 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREWO
En stock : 1607
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 3.3A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.3 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2424
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 96mOhm
Inductance 22 µH