HPC 6045NV-3R3M
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Producto No:
HPC 6045NV-3R3M
Descripción:
3.3 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREW
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 7.8A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 21mOhm
Inductance 3.3 µH