HPC 8040NV-100M
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Producto No:
HPC 8040NV-100M
Descripción:
10 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREWO
En stock : 1990
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 5A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 4.6 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 3131
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 33mOhm
Inductance 10 µH