HPC 8040NV-220M
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Producto No:
HPC 8040NV-220M
Paquete:
3131
Descripción:
22 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREWO
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 3.1A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.9 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 3131
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 1.5mOhm Max
Inductance 22 µH