HPCR0819AK82RST
TE Connectivity Passive Product
Producto No:
HPCR0819AK82RST
Descripción:
RES 82 OHM 10% 2W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 230°C
Composition Ceramic
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.311" Dia x 0.752" L (7.90mm x 19.10mm)
Supplier Device Package Axial
Resistance 82 Ohms
Series HPCR
Power (Watts) 2W