HPCR1210-W-1002FT
Venkel
Producto No:
HPCR1210-W-1002FT
Fabricante:
Venkel
Paquete:
1210
Descripción:
RES 10K OHM 1% 3/4W 1210
En stock : 5000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 5000
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings -
Resistance 10 kOhms
Series HPCR
Power (Watts) 0.75W, 3/4W