HPZ050BH33292BE1
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Producto No:
HPZ050BH33292BE1
Descripción:
CAP CER 3300PF 10KV
Guía del usuario
Operating Temperature -
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance -20%, +50%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10000V (10kV)
Mounting Type -
Size / Dimension -
Temperature Coefficient -
Product Status Last Time Buy
Ratings -
Series HPZ
Package / Case -
Thickness (Max) -
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 3300 pF