HPZ060WP20238AX1
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Producto No:
HPZ060WP20238AX1
Descripción:
CAP CER 2000PF 20KV
Guía del usuario
Operating Temperature -
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 20000V (20kV)
Mounting Type -
Size / Dimension -
Temperature Coefficient -
Product Status Last Time Buy
Ratings -
Series HPZ
Package / Case -
Thickness (Max) -
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 2000 pF