Essentra Components
Producto No:
HR4U-1/4
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SPIRAL WRAP 1/4" X 100' BLACK
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$49.457
$49.457
5
$41.6499
$208.2495
10
$37.74445
$377.4445
20
$35.141925
$702.8385
50
$33.84014
$1692.007
100
$33.059335
$3305.9335
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | - |
| Color | Black |
| Material | Polyethylene (PE) |
| Liquid Protection | - |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Harness |
| Series | Richco, HR |
| Type | Spiral Wrap |
| Length | 100' (30.48m) |
| Diameter - Inside, Non-Expanded | - |
| Environment Protection | UV Stabilized |
| Mfr | Essentra Components |
| Diameter - Outside, Non-Expanded | 0.250" (6.35mm) |
| Abrasion Protection | - |
| Diameter - Inside, Expanded | 0.750" (19.05mm) |
| Wall Thickness | 0.050" (1.27mm) |
| Features | Crush Resistant |
| Package | Bulk |
| Width | - |
| Base Product Number | HR4U |
| Heat Protection | - |