Hogar / Markers / HSCM-3000-0.500-WT
minImg
HSCM-3000-0.500-WT
Brady Corporation
Producto No:
HSCM-3000-0.500-WT
Fabricante:
Brady Corporation
Descripción:
WIRE MARKR CBL TIE 76.2MMX12.7MM
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Series Heatex™
Type Wire Marker, Cable Tie
Legend Blank
Size 3.00" W x 0.50" L (76.2mm x 12.7mm)