Hogar / Labels, Labeling / HSCPS-1.9-3336-WT
minImg
HSCPS-1.9-3336-WT
Brady Corporation
Producto No:
HSCPS-1.9-3336-WT
Fabricante:
Brady Corporation
Descripción:
SLEEVE, 0.13 IN DIA X 0.95 IN W
Guía del usuario
Series -
Operating Temperature -40°C ~ 120°C
Label Size 0.130" Dia (3.30mm); Cable O.D. 0.08" ~ 0.13" (1.9mm ~ 3.3mm)