Hogar / Common Mode Chokes / HSF 2012F2SF-121T03-H
minImg
HSF 2012F2SF-121T03-H
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Producto No:
HSF 2012F2SF-121T03-H
Descripción:
2 LINE COMMON MODE CHOKE SURFACE
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 350mOhm
Impedance @ Frequency 120 Ohms @ 100 MHz
Approval Agency -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Height (Max) 0.055" (1.40mm)
Product Status Active
Ratings -
Series HSF2012F2SF
Voltage Rating - DC 50V
Package / Case Horizontal, 4 PC Pad
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 330mA