STMicroelectronics
Producto No:
HSP061-2M6
Fabricante:
Paquete:
6-uQFN (1.45x1)
Lote:
-
Descripción:
TVS DIODE 3VWM 6UQFN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
3000
$0.313538
$940.614
6000
$0.311876
$1871.256
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | - |
| Applications | Ethernet, HDMI |
| Capacitance @ Frequency | 0.6pF @ 200MHz ~ 3GHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 6V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-uQFN (1.45x1) |
| Series | HSP |
| Type | Steering (Rail to Rail) |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | - |
| Package / Case | 6-UFDFN |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 3V |
| Unidirectional Channels | 2 |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | Yes |
| Base Product Number | HSP061 |