Hogar / Labels, Labeling / HTTMS-1/8-1.75-9
minImg
HTTMS-1/8-1.75-9
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
HTTMS-1/8-1.75-9
Descripción:
LABEL HEAT SHRINKABL 0.125"D WHT
Series HTTMS
Label Size 0.125" Dia x 1.75" (3.18mm x 44.45mm)