Hogar / Labels, Labeling / HTTMS-3/16-1.50-9
minImg
HTTMS-3/16-1.50-9
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
HTTMS-3/16-1.50-9
Descripción:
LABEL HEAT SHRINKABL 0.187"D WHT
Series HTTMS
Label Size 0.187" Dia x 1.50" (4.75mm x 38.10mm)