Hogar / Labels, Labeling / HTTMS-3/16-1.75-4
minImg
HTTMS-3/16-1.75-4
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
HTTMS-3/16-1.75-4
Descripción:
LABEL HEAT SHRINKABL 0.187"D YLW
Series HTTMS
Label Size 0.187" Dia x 1.75" (4.75mm x 44.45mm)