Hogar / Labels, Labeling / HTTMS-3/32-1.50-9
minImg
HTTMS-3/32-1.50-9
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
HTTMS-3/32-1.50-9
Descripción:
LABEL HEAT SHRINKABLE WHITE
Series HTTMS
Label Size 0.093" Dia x 1.50" (2.36mm x 38.10mm)