Hogar / Labels, Labeling / HTTMS-3/32-1.75-9
minImg
HTTMS-3/32-1.75-9
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
HTTMS-3/32-1.75-9
Descripción:
LABEL HEAT SHRINKABL 0.093"D WHT
Series HTTMS
Label Size 0.093" Dia x 1.75" (2.36mm x 44.45mm)