Hogar / Labels, Labeling / HTTMS-3/8-1.75-4
minImg
HTTMS-3/8-1.75-4
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
HTTMS-3/8-1.75-4
Descripción:
LABEL HEAT SHRINKABL 0.375"D YLW
Series HTTMS
Label Size 0.375" Dia x 1.75" (9.53mm x 44.45mm)