Essentra Components
Producto No:
HURC1-2-01
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL CLIP U-TYPE NATURAL PUSH IN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.247
$0.247
10
$0.2052
$2.052
25
$0.1824
$4.56
50
$0.17005
$8.5025
100
$0.157985
$15.7985
250
$0.139726
$34.9315
500
$0.133646
$66.823
1000
$0.109345
$109.345
2500
$0.100225
$250.5625
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Color | Natural |
| Panel Hole Size | 0.125" (3.18mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Push In |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Half |
| Screw Size | - |
| Series | Richco |
| Type | Clip, U-Type |
| Panel Thickness | 0.093" (2.36mm) |
| Length | 0.490" (12.45mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Height | 0.170" (4.32mm) |
| Features | - |
| Bundle Center to Mounting Center | 0.200" (5.08mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 0.300" (7.62mm) |
| Material Thickness | - |
| Adhesive | - |
| Opening Size | 0.125" (3.18mm) |
| Base Product Number | HURC1 |