Essentra Components
Producto No:
HURCBH-2-01
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL CLIP U-TYPE FIR TREE BLIND
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.2565
$0.2565
10
$0.2166
$2.166
25
$0.19228
$4.807
50
$0.17936
$8.968
100
$0.166535
$16.6535
250
$0.147326
$36.8315
500
$0.140923
$70.4615
1000
$0.115302
$115.302
2500
$0.105697
$264.2425
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Color | Natural |
| Panel Hole Size | 0.250" (6.35mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Fir Tree, Blind Hole |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Half |
| Screw Size | - |
| Series | Richco |
| Type | Clip, U-Type |
| Panel Thickness | 0.250" (6.35mm) |
| Length | 0.490" (12.45mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Height | 0.170" (4.32mm) |
| Features | - |
| Bundle Center to Mounting Center | 0.200" (5.08mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 0.300" (7.62mm) |
| Material Thickness | - |
| Adhesive | - |
| Opening Size | 0.125" (3.18mm) |
| Base Product Number | HURCBH |