Essentra Components
Producto No:
HURCS-4-01
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL CLIP U-TYPE NATURAL FASTENER
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.285
$0.285
10
$0.2394
$2.394
25
$0.21242
$5.3105
50
$0.19817
$9.9085
100
$0.18392
$18.392
250
$0.162716
$40.679
500
$0.155648
$77.824
1000
$0.127348
$127.348
2500
$0.116736
$291.84
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Color | Natural |
| Panel Hole Size | 0.125" (3.18mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Fastener |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Half |
| Screw Size | #4 (M3) or SR-30XX Series Rivet |
| Series | Richco |
| Type | Clip, U-Type |
| Panel Thickness | - |
| Length | 0.720" (18.29mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Height | 0.300" (7.62mm) |
| Features | - |
| Bundle Center to Mounting Center | 0.320" (8.13mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 0.300" (7.62mm) |
| Material Thickness | - |
| Adhesive | - |
| Opening Size | 0.250" (6.35mm) |
| Base Product Number | HURCS |