Stackpole Electronics Inc
Producto No:
HVCB2512JDL33M0
Fabricante:
Paquete:
2512
Lote:
-
Descripción:
RES 33M OHM 5% 2W 2512
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$5.0635
$5.0635
10
$3.2262
$32.262
50
$2.48615
$124.3075
100
$2.261285
$226.1285
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Composition | Thick Film |
| Height - Seated (Max) | 0.030" (0.76mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Size / Dimension | 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm) |
| Temperature Coefficient | ±200ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 2512 |
| Resistance | 33 MOhms |
| Series | HVC |
| Power (Watts) | 2W |
| Package / Case | 2512 (6432 Metric) |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | Stackpole Electronics Inc |
| Features | High Voltage, Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |