HVR2500001005JA100
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Producto No:
HVR2500001005JA100
Descripción:
RES 10M OHM 5% 1/4W AXIAL
En stock : 13990
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 10 MOhms
Series HVR25
Power (Watts) 0.25W, 1/4W