HVR6800009104JAC00
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Producto No:
HVR6800009104JAC00
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 9.1M OHM 1W 5% AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.205" Dia x 0.657" L (5.20mm x 16.70mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 9.1 MOhms
Series HVR68
Power (Watts) 1W