HVW1\2100K0JLB
Vishay Dale
Producto No:
HVW1\2100K0JLB
Fabricante:
Vishay Dale
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 100K OHM 5% 1W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.155" Dia x 0.545" L (3.94mm x 13.84mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 100 kOhms
Series HVW
Power (Watts) 1W