HVW1\210M00JLB
Vishay Dale
Producto No:
HVW1\210M00JLB
Descripción:
RES 10M OHM 5% 1W AXIAL
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.155" Dia x 0.545" L (3.94mm x 13.84mm)
Supplier Device Package Axial
Resistance 10 MOhms
Series HVW
Power (Watts) 1W