HVW3\447K00JLB
Vishay Dale
Producto No:
HVW3\447K00JLB
Fabricante:
Vishay Dale
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 47K OHM 5% 1.5W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.155" Dia x 0.895" L (3.94mm x 22.73mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 47 kOhms
Series HVW
Power (Watts) 1.5W