Hammond Manufacturing
Producto No:
HWCHAS1710BK
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CHASSIS ALUM BLACK 17"L X 10"W
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$255.227
$255.227
5
$250.6689
$1253.3445
10
$246.11175
$2461.1175
25
$242.46584
$6061.646
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Area (L x W) | 170in² (1097cm²) |
| Color | Black |
| Material | Metal, Aluminum; Wood |
| Size / Dimension | 17.000" L x 10.000" W (431.80mm x 254.00mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Ratings | - |
| Design | Open End(s) |
| Thickness | 0.778" (19.76mm) |
| Series | HWCHAS |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Chassis |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | Separate Panel or Cover Thickness |
| Height | 3.000" (76.20mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | HWCHAS1710 |