HX-1000-2-BK-2
Brady Corporation
Producto No:
HX-1000-2-BK-2
Fabricante:
Brady Corporation
Descripción:
SLEEVE, 1 IN DIA X 1 IN W
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 55°C
Series PermaSleeve®
Label Size 1.00" W x 1.66" H (25.4mm x 42.2mm); Cable O.D. 0.50" ~ 0.95" (12.7mm ~ 24.1mm)