HX-2000-150-WT
Brady Corporation
Producto No:
HX-2000-150-WT
Descripción:
SLEEVE, 2 IN DIA X 1.5 IN W
Guía del usuario
Operating Temperature -10°C ~ 55°C
Series PermaSleeve®
Label Size 1.50" W x 3.17" H (38.1mm x 80.4mm); Cable O.D. 1.00" ~ 1.95" (25.4mm ~ 49.5mm)