HX-2000-2-WT-2
Brady Corporation
Producto No:
HX-2000-2-WT-2
Descripción:
SLEEVE, 2 IN DIA X 1 IN W
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
Series PermaSleeve®
Label Size 2.00" W x 3.17" H (50.8mm x 80.4mm); Cable O.D. 1.00" ~ 1.95" (25.4mm ~ 49.5mm)