HX-250-150-BK
Brady Corporation
Producto No:
HX-250-150-BK
Fabricante:
Brady Corporation
Descripción:
SLEEVE, 0.25 IN DIA X 1.5 IN W
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 120°C
Series PermaSleeve®
Label Size 1.50" W x 0.25" Dia (38.1mm x 6.4mm); Cable O.D. 0.13" ~ 0.22" (3.2mm ~ 5.5mm)