HX-500-150-BK
Brady Corporation
Producto No:
HX-500-150-BK
Fabricante:
Brady Corporation
Descripción:
SLEEVE, 0.5 IN DIA X 1.5 IN W
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 120°C
Series PermaSleeve®
Label Size 1.50" W x 0.50" Dia (38.1mm x 12.7mm); Cable O.D. 0.25" ~ 0.45" (6.4mm ~ 11.4mm)