HX-SCE-3.2-50-9
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
HX-SCE-3.2-50-9
Descripción:
LABEL HEAT SHRINKABLE WHITE
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Series HX-SCE
Label Size 0.125" x 1.97" (3.2mm x 50.0mm)