HX-SCE-9.5-50-9
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
HX-SCE-9.5-50-9
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Series HX-SCE
Label Size 0.38" x 1.97" (9.5mm x 50.0mm)