I100N50X4B
TTM Technologies, Inc.
Producto No:
I100N50X4B
Descripción:
RF ATTENUATOR 50OHM
Guía del usuario
Frequency Range 0 Hz ~ 4 GHz
Series -
Power (Watts) 100W
Attenuation Value -
Package / Case -
Mfr TTM Technologies, Inc.
Package Tray
Impedance 50 Ohms