I6A14A-001-EVK-D2PN
TDK-Lambda Americas Inc
Producto No:
I6A14A-001-EVK-D2PN
Descripción:
EVAL BOARD I6A & I6AN
Guía del usuario
Main Purpose DC/DC Converter
Current - Output 14A, 8A
Product Status Obsolete
Series -
Regulator Topology -
Frequency - Switching -
Supplied Contents Board(s)
Voltage - Output -
Board Type Fully Populated
Outputs and Type 2, Non-Isolated
Mfr TDK-Lambda Americas Inc
Utilized IC / Part i6A, i6AN
Package Box
Voltage - Input 9V ~ 40V