I6A20A-C01-EVK-S1
TDK-Lambda Americas Inc
Producto No:
I6A20A-C01-EVK-S1
Descripción:
EVAL KIT I6A4W020A033V-001-R
En stock : 6
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Main Purpose DC/DC, Step Down
Current - Output 20A
Product Status Active
Power - Output 250 W
Series i6A
Regulator Topology Buck
Frequency - Switching 400kHz
Supplied Contents Board(s)
Note -
Voltage - Output 3.3V ~ 15V
Board Type Fully Populated
Outputs and Type 1, Non-Isolated
Mfr TDK-Lambda Americas Inc
Utilized IC / Part i6A4W020A033V
Package Box
Voltage - Input 9V ~ 53V