Hogar / DC DC Converters / I6A24014A033V-003-R
minImg
I6A24014A033V-003-R
TDK-Lambda Americas Inc
Producto No:
I6A24014A033V-003-R
Paquete:
Sixteenth Brick
Descripción:
DC DC CONVERTER 3.3-24V 250W
En stock : 597
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 40V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 1 3.3 ~ 24V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.30" L x 0.90" W x 0.50" H (33.0mm x 22.9mm x 12.7mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Sixteenth Brick
Current - Output (Max) 14A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 9V
Control Features Enable, Active Low
Series i6A (250W)
Power (Watts) 250 W
Type Non-Isolated PoL Module
Package / Case Sixteenth Brick
Efficiency 98%