IA30ASF10POM1HT-K
Carlo Gavazzi Inc.
Producto No:
IA30ASF10POM1HT-K
Fabricante:
Carlo Gavazzi Inc.
Descripción:
SENSOR PROX INDUCTIVE 10MM CYL
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 100°C (TA)
Ingress Protection IP67, NEMA 1,3,4,6,13
Termination Style Connector
Sensing Distance 0.394" (10mm)
Output Type PNP-NO, 3-Wire
Response Frequency 500Hz
Shielding Unshielded
Product Status Active
Indicator LED
Series IA
Package / Case Cylinder, Threaded - M30
Sensor Type Inductive
Voltage - Supply 10V ~ 30V